2.A a 2.B u HASIČŮ, na MINIGOLFU a na exkurzi v BUDIŠOVĚ

Ke konci školního roku čekal děti druhých ročníků pestrý program, kdy s radostí opouštěly své školní lavice.
2.A a 2.B u HASIČŮ, na MINIGOLFU a na exkurzi v BUDIŠOVĚ

Hasiči v Náměšti dětem umožnili prohlídku jejich stanice, hasičských aut, dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí z jejich tolik obětavé a mnohdy náročné práce.

Na Statku si žáci užili celodopoledního odpočinku od učení, prohlédli jsme si ZOO koutek, mohli zvířátka nakrmit a poté již soutěžili v minigolfovém turnaji, kde nechyběla ani sladká odměna.

V rámci projektu jsme si mohli všichni též užít prohlídku expozice Zámku v Budišově, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o právě vystavených vycpaných druzích živočichů.

Všechny tyto akce nám byly velkou odměnou za celoroční práci a píli a již se těšíme na další ve třetím ročníku, kam všichni po prázdninách zasedneme

Fotogalerie.

Přidáno 27. 6. 2018, autor: ZŠ Husova