Adventní noc u prvňáčků

Čekání na Vánoce si prvňáčci zpříjemnili adventní nocí. Každá paní učitelka si pro děti připravila pestrý program.
Adventní noc u prvňáčků

Ve tvořivých dílnách si děti vyrobily krásné vánoční ozdoby, vyzkoušely si pískovat mandaly a zdobit perníčky. Tvořivého ducha v sobě probudili i rodiče, kteří s námi strávili část večera. Nesmělo chybět povídání o Vánocích, koledy a hry u stromečku. Než se děti dostaly do postýlek (spacáků), prošly si světýlkovou cestu noční školou, kde na ně čekala sladká odměna. Na dobrou noc nechyběla ani pohádka. Celé adventní putování jsme zakončili výbornou snídaní od maminek, které nám napekly buchty. Těšíme se na příští dobrodružství ve škole.

Fotogalerie


Přidáno 21. 12. 2017, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je neděle 20. 9. 2020

Svátek má Oleg