Adventní vystoupení na náměstí

Slavnostním rozsvícením vánočního stromu na Masarykově náměstí začíná adventní čas. Na této milé a obyvateli oblíbené akci mohla předvést své hudební pásmo i naše škola.
Adventní vystoupení na náměstí

V letošním roce se na pódiu vystřídali žáci prvních ročníků pod vedením třídních učitelek Ivy Klímové a Lenky Nejedlé s žáky čtvrté třídy, jejichž třídní učitelka paní Martina Vlachová všechny písničky doprovodila na varhany. Prvňáčci měli trochu trému, vždyť to bylo jejich první pěvecké vystoupení s mikrofony a ještě před tolika diváky! Zkušenější čtvrťáci jsou již ostřílení a jejich výkon byl perfektní. Vystoupení by nebylo možné bez spolupráce rodičů, kteří své děti obětavě přivezli i z okolních obcí. Děkujeme a těšíme se na další společné akce.

Fotogalerie


Přidáno 4. 12. 2017, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je neděle 20. 9. 2020

Svátek má Oleg