Adventní vystoupení na náměstí

Slavnostním rozsvícením vánočního stromu na Masarykově náměstí začíná adventní čas. Na této milé a obyvateli oblíbené akci mohla předvést své hudební pásmo i naše škola.
Adventní vystoupení na náměstí

V letošním roce se na pódiu vystřídali žáci prvních ročníků pod vedením třídních učitelek Ivy Klímové a Lenky Nejedlé s žáky čtvrté třídy, jejichž třídní učitelka paní Martina Vlachová všechny písničky doprovodila na varhany. Prvňáčci měli trochu trému, vždyť to bylo jejich první pěvecké vystoupení s mikrofony a ještě před tolika diváky! Zkušenější čtvrťáci jsou již ostřílení a jejich výkon byl perfektní. Vystoupení by nebylo možné bez spolupráce rodičů, kteří své děti obětavě přivezli i z okolních obcí. Děkujeme a těšíme se na další společné akce.

Přidáno 4. 12. 2017, autor: ZŠ Husova

Dnes je úterý 11. 12. 2018