Běhej, házej, skákej

V úterý 7. listopadu se na ZŠ Náměšť, Husova konal závěrečný závod okresního přeboru atletických přípravek.
Běhej, házej, skákej

Na start závodu se tentokrát postavilo 79 dětí. Čekal na ně čtyřboj v těchto disciplínách: přeběhy, šplh, trojskok a přeskoky přes švihadlo.
Pro naši školu bylo toto soutěžní klání velmi úspěšné. Získali jsme v celkovém pořadí 2 zlaté medaile (Barbora Staňková a Martin Hošťálek) a jednu bronzovou medaili (Ester Rychlá).

V jednotlivých disciplínách se nejvíce dařilo:

1. místo – Dita Smolová (šplh), Barbora Staňková (přeběhy), Václav Chlanda (přeběhy)
2. místo – Martin Hošťálek (přeběhy a šplh), Barbora Staňková (švihadlo a šplh), Ester Rychlá (trojskok)
3. místo – Ester Rychlá (přeběhy a šplh), Václav Chlanda (šplh), Adam Alexandr Kovář (trojskok a přeběhy), Matěj Fadrný (šplh)

Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Jednalo o poslední závod okresního přeboru atletických přípravek za rok 2017. Výsledky všech soutěží jsou zapsány do tabulky a 3 nejúspěšnější sportovci z každé kategorie budou pozváni na Slavnostní předání cen nejlepším sportovcům, které proběhne v pátek 24. listopadu na radnici v Třebíči. Naše škola zde bude mít hned trojnásobné zastoupení – oceněni budou Martin Hošťálek, Barbora Staňková a Dita Smolová.

Výsledky mladší dívky
Výsledky mladší hoši