Běhej, házej, skákej

Ve středu 23. 5. se naši žáci zúčastnili dalšího kola celoroční soutěže Běhej, házej, skákej. Tentokrát se závody konaly v Třebíči na ZŠ Benešova. Malí atleti soutěžili ve čtyřech disciplínách – hod raketkou, běh přes překážky, skok daleký a trojskok.
Běhej, házej, skákej

Nejlépe si vedla Sofie Toczko, která ve 3 disciplínách zvítězila a nakonec si vybojovala i celkové prvenství. Na stupně vítězů dosáhla také Dita Smolová, která obsadila 2. místo v hodu raketkou a 3. místo v trojskoku a ve skoku dalekém. Celkově se podělila o 2. -3. místo společně s Jolanou Mityskovou ze Spartaku Třebíč. Dílčího úspěchu dosáhla Jana Kryštofová, která obsadila 2. místo v běhu přes překážky a Ester Rychlá, která ve stejné disciplíně skončila na 3. místě. Za zmínku jistě stojí také celkové 4. místo Václava Kosoura, kterému k stupni vítězů chybělo opravdu málo. Děkujeme všem závodníkům za vzornou reprezentaci školy.


Přidáno 29. 5. 2018, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je neděle 27. 9. 2020

Svátek má Jonáš