Co na to Husovka?

V úterý 23. května proběhlo na naší škole finálové kolo vědomostní soutěže „Co na to Husovka?“
Co na to Husovka?

Tuto akci naplánovali a uskutečnili senátoři naší školy. Děti odpovídaly na otázky a po vzoru televizního pořadu byly otázky vyhodnoceny a zpracovány do soutěžní podoby.  V rozřazovacích kolech, která probíhala týden před hlavním finálovým kolem, bojovala pětičlenná družstva  čtvrtého až  devátého ročníku.

      Finále bylo velmi napínavé. Družstva bojovala ze všech sil. Moderátor byl skvělý, diváci zaplnili celý konferenční sál naší školy.  Vyhrát ale může pouze jeden. Po hodinovém souboji byl znám vítěz, kterému tímto gratulujeme a už se těšíme na další školní rok a nové zajímavé akce. 

Fotografie.


Přidáno 29. 5. 2017, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 568 620 210
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je sobota 23. 2. 2019

Svátek má Svatopluk