Dačický trojboj v gymnastice a šplhu

V sobotu 27. ledna se naše gymnastky vypravily do Dačic na 1. ročník Dačického trojboje v gymnastice (hrazda, přeskok, prostná) a šplhu na tyči.
Dačický trojboj v gymnastice a šplhu

V pěkném prostředí sportovní haly nás čekal příjemný, ale dlouhý soutěžní den zakončený dobrými výsledky a medailemi.

V kategorii žákyně I. jsme obsadily stupně vítězů: 1. Sofie Toczko, 2.  Tereza Kalábová, 3. Eliška Javoříková. Překvapily nás nejmladší závodnice – Helena Veselá (5.) a Soňa Odrazilová (6.)

V kategorii žákyně II. se dařilo Ester Rychlé (2.), Andree Špačkové (3.) a Ditě Smolové (4.)

V kategorii žákyně III. zabojovala Nikol Houšková (1.) a Karolína Krumpholzová (2.)

Všechna děvčata se zasloužila o zisk zlatého poháru pro nejúspěšnější oddíl! Pochvalu tedy zaslouží také E. Dolíhalová, E. Veselá, A. Veselá, V. Matějková, N. Horčičková, S. Koubková, A. Soukupová, A. Černá a N. Vildomcová.

Přidáno 31. 1. 2018, autor: ZŠ Husova

Dnes je pondělí 10. 12. 2018