Deváťáci za katedrou

Den učitelů jsme ve škole „oslavili“ opět netradičně. Žáci devátých ročníků si ve trojicích na dvě vyučovací hodiny vyzkoušeli radosti i starosti učitelského povolání.
Deváťáci za katedrou

Samotnému učení u mladších spolužáků z první až páté třídy předcházela náročná příprava. Každá skupinka kontaktovala třídní učitelku dané třídy, domluvila se na probírané látce, ale také zjišťovala, co už děti umí, aby hodiny byly zábavné a zajímavé. Samotná výuka se potom nesla ve znamení soutěží, kartiček, křížovek, doplňovaček a ti nejšikovnější si odnesli v žákovské knížce i nějakou tu jedničku. Všichni deváťáci tak měli možnost na vlastní kůži vyzkoušet kolik přípravy je třeba na 45 minut vyučování, a jak je těžké děti zaujmout a udržet jejich pozornost. Odměnou jim bylo nadšení mladších kamarádů, se kterým plnili jimi vytvořené úkoly.

Fotogalerie

 


Přidáno 11. 4. 2018, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je čtvrtek 24. 9. 2020

Svátek má Jaromír