ENGLISH CAMP 2016

Letos poprvé se 29 dětí ve věku 11 – 15 let vydalo do Záseky na trochu netradiční tábor. Jeli s námi i dva lektoři – Jeff z USA a John z Anglie a bez ohledu na to, že jsou prázdniny, jsme každý den procvičovali angličtinu.
ENGLISH CAMP 2016

Všichni se za týden naučili spoustu slovíček a frází a měli možnost se zapojit do konverzace s lektory i ve volném čase, protože John  s Jeffem s námi bydleli celou dobu. Během týdne k nám také zavítalo mnoho zajímavých návštěvníků s ještě zajímavějším programem: paní ředitelka Špačková nás naučila netradiční severské sporty, pod vedením Tomáše Kuby a jeho týmu jsme se učili sebeobraně, korejskému písmu a shlédli exhibici taekwon-do, při které se tajil dech, za pomoci Samsona a Alice jsme si vyrobili přátelské náramky a Hanka nás naučila krásné japonské kytičky. Nechyběla táborová olympiáda, střelba, turnaj v ping pongu, plavecké závody, večery u kytary a u houslí, soutěže na hbitost i vědomosti. Celým táborem nás provázela soutěž týmů, do které se všichni skvěle zapojili. I když nás počasí pořádně potrápilo, týden jsme si maximálně užili a budeme ještě dlouho vzpomínat.

Fotografie zde.


Přidáno 5. 9. 2016, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 568 620 210
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je sobota 23. 2. 2019

Svátek má Svatopluk