Exkurze na Městský úřad v Náměšti nad Oslavou

9. 11. 2017 jsme se se třídou 3. A vypravili na exkurzi na Městský úřad v Náměšti nad Oslavou.
Exkurze na Městský úřad v  Náměšti nad Oslavou

Program, v rámci vyučování, pro nás připravil pan Ing. Jan Kotačka, který se nám po celou dobu věnoval, společně s některými spolupracovníky jednotlivých odborů. Tyto odbory děti po skupinkách navštěvovaly a seznamovaly se s jejich činností. Za vykonaný úkol si odnášely razítko s podpisem a různé propagační předměty.

Na závěr jsme navštívili také pana starostu Vladimíra Měrku, který nás seznámil s historií praporu, obdrženého od bývalého předsedy poslanecké sněmovny Václava Klause. Měli jsme také možnost si prohlédnout náměstí z balkónku městského úřadu.

Program se nám líbil, byl pro nás přínosem a všem, kteří se na něm podíleli, patří velké poděkování.

Fotogalerie


Přidáno 27. 11. 2017, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je neděle 27. 9. 2020

Svátek má Jonáš