JARO NA HUSOVCE

Je jaro a školní zahrada ZŠ Husova je krásně zelená. V neděli 13. 5. se na naší zahradě uskutečnila akce školního senátu s názvem JARO NA HUSOVCE aneb MAMINKÁM K SVÁTKU.
JARO NA HUSOVCE

Senátoři připravili pro maminky s dětmi odpoledne plné her, vyrábění a soutěžení. Děti mohly vyrobit maminkám kytičku, srdíčka, včelku. U jezírka si mohli všichni vylovit rybky. Po celé zahradě jsme měli rozmístěné kytičky a děti si hrály na včelky a sbíraly do svých košíčků pyl v podobě razítek. Pro maminky s dětmi byl připraven společný běh. Na závěr si všichni opékali přinesené špekáčky. Na dobrovolném vstupném se vybralo 1384 Kč a peníze poputuji na Dobrého anděla. Jsme rádi, že se odpoledne maminkám líbilo. Už teď se těšíme na další akci v naší školní zahradě.

Fotogalerie


Přidáno 17. 5. 2018, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je úterý 22. 9. 2020

Svátek má Darina