JARO NA HUSOVCE

Je jaro a školní zahrada ZŠ Husova je krásně zelená. V neděli 13. 5. se na naší zahradě uskutečnila akce školního senátu s názvem JARO NA HUSOVCE aneb MAMINKÁM K SVÁTKU.
JARO NA HUSOVCE

Senátoři připravili pro maminky s dětmi odpoledne plné her, vyrábění a soutěžení. Děti mohly vyrobit maminkám kytičku, srdíčka, včelku. U jezírka si mohli všichni vylovit rybky. Po celé zahradě jsme měli rozmístěné kytičky a děti si hrály na včelky a sbíraly do svých košíčků pyl v podobě razítek. Pro maminky s dětmi byl připraven společný běh. Na závěr si všichni opékali přinesené špekáčky. Na dobrovolném vstupném se vybralo 1384 Kč a peníze poputuji na Dobrého anděla. Jsme rádi, že se odpoledne maminkám líbilo. Už teď se těšíme na další akci v naší školní zahradě.

Přidáno 17. 5. 2018, autor: Petr Voneš

Dnes je sobota 18. 8. 2018