Krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Po vítězství v okresním kole se Minh Hanh Phan Vu vydala reprezentovat naši školu za kraj Vysočina na kolo krajské do Jihlavy.
Krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Soutěž probíhla v krásně zrekonstruovaných prostorách DDM a účastníky čekala konverzace v angličtině na vysoké úrovni. Představili porotě nejen sebe, ale i své město, prezentovali své názory na problémy dnešní společnosti, popisovali obrázek a samozřejmě nechyběl i náročný poslech. A právě v poslechové části se bohužel Minhaj nedařilo stoprocentně jako v předešlých kolech, přesto obsadila krásné čtvrté místo.  Děkujeme za skvělou reprezentaci školy i našeho města.


Přidáno 4. 4. 2017, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 568 620 210
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je úterý 19. 2. 2019

Svátek má Patrik