Krajský přebor ve sportovní gymnastice

V sobotu 8. 4. 2017 čekal děvčata z gymnastického kroužku a kluky z atletiky náročný gymnastický čtyřboj v Chotěboři. Sešlo se téměř 90 závodníků z Chotěboře, Náměště, Hrotovic, Předměřic nad Labem a Hradce Králové.

Gymnastky soutěžily se svými sestavami na prostných, kladině, hrazdě a v přeskoku, kluky čekaly kruhy, hrazda, přeskok a prostná.

V kategorii žákyně I. obsadila Ester Rychlá krásné 1. místo, Horčičková N. 10., Toczko S. 17. a Dolíhalová E. 20. místo.V žákyních II. skončila Krumpholzová K. na pěkném 5.místě, Špačková A. byla 7. , Veselá A. 8., Smolová D. 9., Vildomcová N. 10., Sobotková E. 14. a Sázavská S. 16. V žákyních III. vybojovala Krupičková N. 4. a Houšková N. 5. místo, přičemž Natálce utekla medaile o 2 setiny bodu! Starší žákyně IV. - Sázavská T. a Fabíková E. - skončily na 4. a 5. místě.

Kluci z atletického kroužku byli odvážní a gymnastů z Chotěboře se nezalekli. V mladších žácích II. byl Móczár R. na 4. místě, Chlanda V. na 5. a Nováček M. na 7. místě.

Děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho štěstí na dalších gymnastických soutěžích.