Lyžařský výcvikový kurz – 7. ročník

Začátkem nového roku v termínu 2. – 7. ledna 2018 jsme s žáky 7. ročníku vyrazili na LVK do Jeseníků.
Lyžařský výcvikový kurz – 7. ročník

Z počátku panovaly obavy z toho, že na Kraličáku nebudou dobré sněhové podmínky, a že přijdeme o vytoužené zážitky z lyžování. Tyto obavy se naštěstí nenaplnily, a tak jsme se kromě občasného mlhavého počasí mohli těšit na vcelku slušné lyžování. Hned druhý den začalo hustě sněžit a krátce po tom bylo v areálu více než 15cm nového sněhu – to byl slušný základ pro bitvy a stavby ze sněhu, které proběhly dva dny na to.

V tomto ročníku se tentokrát sešlo hodně šikovných lyžařů a první skupina byla velmi početná. Lyžařům se podařilo vylepšit svůj carvingový oblouk, pokročilí lyžaři zase zařadili jízdu po hraně do svého stylu lyžování a všichni začátečníci si nakonec hravě poradili se všemi sjezdovkami na Kraličáku. Na hotelu jsme hojně využívali bazén, společenské místnosti k večerním aktivitám, pingpongového stolu a místní horské služby, která nám udělala přednášku o bezpečnosti v horách. A protože v hotelu mají skvělého kuchaře, jedlíci si přišli na své. Jídla byla výborná.

Dětem se na kurzu velmi líbilo a věříme, že si odtud přivezly spoustu krásných zážitků.

Fotogalerie.


Přidáno 18. 1. 2018, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je pátek 25. 9. 2020

Svátek má Zlata