MALTA

Během letních prázdnin proběhla jedna z prvních mobilit v rámci projektu Erasmus+.

Kurz s názvem PRACTICAL METHODOLOGY FOR TEACHERS WORKING WITH CLIL pořádala jazyková agentura ETI. Více než stovka přítomných z různých koutů Evropy byla rozdělena do skupinek po 4 – 10 účastníků do jednotlivých kurzů.

V kurzu jsme se seznámili s metodou CLIL, zabývali jsme se jejím postupným zaváděním do výuky, vhodnými metodami, plánováním hodiny a využívání multimédií v hodinách. Lektorka věnovala velkou část také efektivnímu hodnocení v hodině. Součástí kurzu byl social programme, díky kterému jsme poznali reálie a historii země. V závěru kurzu jsme si ve skupinkách zkusili naplánovat a poté odprezentovat CLILovou hodinu.

MALTA

Dnes je čtvrtek 25. 4. 2024