Odznak všestrannosti olympijských vítězů – kraj

V pátek 18. 5. 2018 se již poněkolikáté uskutečnilo krajské kolo OVOV na atletickém stadionu v Třebíči.
Odznak všestrannosti olympijských vítězů – kraj

V soutěži lze závodit jak mezi jednotlivci, tak za družstvo. Na krajské kolo automaticky postoupila první dvě místa. Vzhledem k tomu, že jsme neměli družstvo ani na okresním kole, nezbývalo nic jiného, než spoléhat na jednotlivce. David Raitmajer, který postoupil z druhého místa, se závodů bohužel nemohl ze zdravotních důvodů zúčastnit, a tak závodila pouze Bára Pechová. O to větší senzace to byla, když se ukázalo, že Bára ve své kategorii zvítězila, a že po roční odmlce opět postupuje do republikového finále, které se bude konat začátkem příštího školního roku v Brně.

Báře gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů na republikovém finále.

 


Přidáno 21. 5. 2018, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je neděle 20. 9. 2020

Svátek má Oleg