Odznak všestrannosti

Ve středu 25. 5. 2018 jsme se s žáky 6. – 8. ročníku zúčastnili Odznaku všestrannosti olympijských vítězů.
Odznak všestrannosti

V loňském roce nám účast na této soutěži komplikovala místní Regionální olympiáda dětí a mládeže, letos nám však v účasti nic nebránilo a výsledky na sebe nenechaly čekat. V kategorii dívek 2004 zvítězila Bára Pechová, ve stejné kategorii pak závodila i Natálie Krupičková – obě si vytvořily nejlepší osobní výkony. Dále se na stupních vítězů umístil David Raitmajer, který obsadil druhou příčku. Bára i David si svým umístěním zajistili postup do krajského kola, které se bude konat 18. května na stejném místě, jako okresní. Za naši školu pak ještě závodili Vít Horčička, Šimon Dvořák, Adam Všetečka a Martin Hošťálek. Největším strašákem bylo pro naše závodníky švihadlo díky netradičnímu pojetí této disciplíny v soutěži. Postupujícím žákům gratulujeme a přejeme jim mnoho úspěchů v krajském kole, které je více zaměřeno na atletické disciplíny, jako jsou například běh na 60 metrů nebo skok do dálky.

Přidáno 26. 4. 2018, autor: ZŠ Husova

Dnes je úterý 11. 12. 2018