Okresní a krajská soutěž ČASPV v atletice

V sobotu 19. května se v Třebíči konal atletický čtyřboj – skok do dálky, sprint, hod kriketovým míčkem a běh na 400m nebo 800m (dle věku).
Okresní a krajská soutěž ČASPV v atletice

V letošním roce se z naší školy účastnilo málo závodníků, mnozí dali přednost jiné aktivitě. Medaili si v nejmladší kategorii odvážela Sofie Toczko (1.) a Jana Kryštofová (2.), nenechala se zahanbit ani Ema Chaloupková (4.) a Denisa Smolová (5.), Matyáš Chmelíček (6.) a Jaroslav Chlanda (7.). V mladších žákyních II. obsadila Dita Smolová 3. místo, Ester Rychlá skončila 5. a Silvie Braunová 9., v kategorii chlapců Radim Móczár 5. a Václav Chlanda 8. Starší žáci III. – Josef Rousek 5. a Josef Móczár 6. V kategorii starších žákyň IV. zabojovala Barbora Pechová (1.) i Natálie Krupičková (5.).

Okresní soutěž byla hodnocena současně jako krajská soutěž, protože se účastnili atleti i z krajů Havlíčkův Brod a Žďár n. S. a to s těmito výsledky: Ml. žákyně I.: 1. Sofie Toczko, 2. Jana Kryštofová, 8. Ema Chaloupková. Ml. žákyně II. 3. Dita Smolová. Starší žákyně IV.: 1. Barbora Pechová. Děvčatům, postupujícím do republikového kola, přejeme mnoho úspěchů a všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Přidáno 22. 5. 2018, autor: Petr Voneš

Dnes je pátek 22. 6. 2018