Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Před jarními prázdninami se vydali vítězové školního kola reprezentovat naši školu do Třebíče.
Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

V kategorii AI měla náročný úkol Nela Soukupová, která nakonec jako jediná šesťačka mezi dalšími čtyřiadvaceti sedmáky dosáhla na krásné čtvrté místo. Porotu její angličtina doslova nadchla a pouze nervozita jí zabránila umístit se mezi třemi nejlepšími. V kategorii AII s přehledem zvítězila Minh Hanh Phan Vu. Vojta Navrátil rovněž bojoval s obrovskou trémou a získal v konkurenci pětatřiceti účastníků skvělé šesté místo. Všichni naši soutěžící zvládli bezchybně poslech, což bylo základem pro jejich další boj o dobré umístění. Vítězná Minhaj pojede v březnu reprezentovat naši školu do krajského kola do Jihlavy. 

 


Přidáno 9. 3. 2017, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 568 620 210
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je sobota 23. 2. 2019

Svátek má Svatopluk