OVOV – okresní kolo Humpolec

Vzhledem k tomu, že někteří žáci jedou v termínu konání okresního kola OVOV na výměnný pobyt do Medzilaborců a s přihlédnutím k loňskému úspěšnému republikovému finále, jsme se snažili, aby i tito žáci měli možnost bojovat o postup do krajského kola.
OVOV – okresní kolo Humpolec

A proto jsme se ve středu 5. 4. 2017 vydali na okresní kolo do Humpolce, poprat se s místní konkurencí. Naši školu v tomto případě reprezentovaly samé dívky, a to ve složení Krupičková, Pechová, Trunečková a Všetečková. Hned po třetí disciplíně bylo jasné, že některé z místních závodnic nejsou na soutěž OVOV moc dobře připravené (největší mezery byly ve skákání přes švihadlo) a naše závodnice se rázem ocitly na předních příčkách, na nichž také z velké části zůstaly. O největší překvapení se postarala Veronika Trunečková v kategorii 2003, která naprosto ovládla svoji kategorii a i po nepříliš povedené tisícovce vyhrála s náskokem asi 130 bodů. Další z očekávaných favoritek soutěže v kategorii 2002 Kristýna Všetečková, dokázala zvítězit takovým způsobem, že si udělala v celkovém součtu 3875 bodů náskok více než 650 bodů na druhou závodnici v pořadí. Veronika i Kristýna si tímto závodem zajistily postup do krajského kola. V kategorii 2004 bojovaly o přední příčky Bára Pechová a Natálka Krupičková. I přesto, že byly obě v prvních třech disciplínách ve své kategorii nejlepší, náskok nedokázaly udržet a po disciplíně kliků a běhu na 1000m skončily nakonec na 3. (Bára Pechová) a 6. místě (Natálka Krupičková).

Všem našim závodnicím přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů - především v nadcházejících atletických soutěžích a děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy.

Více fotografií zde.


Přidáno 6. 4. 2017, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 568 620 210
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je sobota 23. 2. 2019

Svátek má Svatopluk