OVOV (okresní kolo)

V pondělí 8. 4. 2019 se na třebíčském atletickém stadionu konala tradiční soutěž „Odznak všestrannosti olympijských vítězů“.

Tato soutěž se od těch ostatních odlišuje hlavně netradičními disciplínami, které ve výsledku opravdu vypovídají o všestranném nadání atleta. Závodníci tak soutěžili v trojskoku snožmo, hodu medicinbalem vzad přes hlavu, skákání přes švihadlo různými způsoby, dále klikovali a nakonec běželi 1000 metrů. Všichni naši žáci bojovali s konkurencí velmi dobře, nejlépe se to však dařilo Ditě Smolové a Tomáši Dvořákovi, kteří oba skončili na 3. místě, a díky tomu, že se před nimi umístili závodníci postupující do kraje se svými družstvy, postoupili Tomáš i Dita do krajského kola, které se bude konat 24. 5. 2019 opět v Třebíči. Tam už budou disciplíny více atletické, tak uvidíme, jak se jim bude dařit. Držíme palce!

Dnes je čtvrtek 18. 4. 2024

Svátek má Valérie