Pohár rozhlasu – starší žáci

Starší žáci se ve středu 17. 5. zúčastnili dalšího ročníku Poháru rozhlasu, který se jako vždy konal na atletickém stadionu v Třebíči.
Pohár rozhlasu – starší žáci

Na rozdíl od kategorie mladšího žactva, nás v této kategorii reprezentovala družstva dívek i chlapců. Celkové umístění obou družstev bylo velmi podobné. V těžké konkurenci vybojovaly dívky 5. místo asi ze 14 zúčastněných škol, chlapci byli šestí. Tentokrát ale bylo více individuálních výkonů, které stojí za zmínku. Nejlépe si vedl Lukáš Raitmajer, který ovládl běh na 1500 metrů, v závěsu za ním byla stříbrná štafeta chlapců, druhé místo Adély Strážnické ve vrhu koulí, druhé místo Kristýny Všetečkové ve skoku vysokém, dále se výborně umístil Ladislav Sobotka v běhu na 60 metrů (3. místo) a ve vrhu koulí (7. místo). Medaile těsně unikla dívčí štafetě a také Kristýně Všetečkové, která byla čtvrtá v běhu na 800 metrů pouze o pár desetin. Ve výsledku byly tyto výkony velice pěkné a doufáme, že se našim žákům bude dařit i na dalších sportovních soutěžích.

Fotografie.


Přidáno 22. 5. 2017, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 568 620 210
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je sobota 23. 2. 2019

Svátek má Svatopluk