Přespolní běh „Běháme s BK Tour“

Ve čtvrtek 6. 10. se za velmi chladného počasí konal přespolní běh „Běháme s BK Tour“.
Přespolní běh „Běháme s BK Tour“

Do letošního ročníku tento přespolní běh zatím vždy pořádalo Katolické gymnázium Třebíč a samotné závody probíhaly v přilehlém parku Lisčí, který nabízel krásné prostředí. Letos poprvé pořádal běh jiný pořadatel s asistencí DDM Třebíč, které poskytlo k těmto účelům potřebné zázemí a závody se realizovaly v bývalém areálu Bopo a v nedalekém Libušině údolí. Cílem našich závodníků bylo, umístit se co nejlépe v každé kategorii. Tento úkol se starším chlapcům povedl znamenitě a ve své kategorii se jim podařilo zvítězit a postoupit tak do krajského kola, které se bude konat již v polovině října ve Žďáru nad Sázavou. Další naše družstva od tohoto cíle nebyla daleko. Družstvo mladších chlapců se umístilo na šestém místě, družstvo mladších dívek na pátém a družstvo starších dívek, které bylo o jednoho člena oslabeno, skončilo také páté.

Mezi jednotlivci si nejlépe vedl Lukáš Raitmajer, který svoji kategorii vyhrál, těsně za ním doběhl na 5. místě Tomáš Franěk. Z dívčích kategorií byla pak nejúspěšnější Kristýna Všetečková, která si doběla pro 3. místo.

Všem závodníkům gratulujeme a chlapcům přejeme hodně štěstí na krajském kole tohoto závodu

Přidáno 11. 10. 2016, autor: Petr Voneš

Dnes je čtvrtek 23. 11. 2017