Přespolní běh „Běháme s BK Tour“

Ve čtvrtek 6. 10. se za velmi chladného počasí konal přespolní běh „Běháme s BK Tour“.
Přespolní běh „Běháme s BK Tour“

Do letošního ročníku tento přespolní běh zatím vždy pořádalo Katolické gymnázium Třebíč a samotné závody probíhaly v přilehlém parku Lisčí, který nabízel krásné prostředí. Letos poprvé pořádal běh jiný pořadatel s asistencí DDM Třebíč, které poskytlo k těmto účelům potřebné zázemí a závody se realizovaly v bývalém areálu Bopo a v nedalekém Libušině údolí. Cílem našich závodníků bylo, umístit se co nejlépe v každé kategorii. Tento úkol se starším chlapcům povedl znamenitě a ve své kategorii se jim podařilo zvítězit a postoupit tak do krajského kola, které se bude konat již v polovině října ve Žďáru nad Sázavou. Další naše družstva od tohoto cíle nebyla daleko. Družstvo mladších chlapců se umístilo na šestém místě, družstvo mladších dívek na pátém a družstvo starších dívek, které bylo o jednoho člena oslabeno, skončilo také páté.

                Mezi jednotlivci si nejlépe vedl Lukáš Raitmajer, který svoji kategorii vyhrál, těsně za ním doběhl na 5. místě Tomáš Franěk. Z dívčích kategorií byla pak nejúspěšnější Kristýna Všetečková, která si doběla pro 3. místo.

Všem závodníkům gratulujeme a chlapcům přejeme hodně štěstí na krajském kole tohoto závodu


Přidáno 11. 10. 2016, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 568 620 210
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je pondělí 18. 2. 2019

Svátek má Gizela