Přespolní běh – Domamil

V tomto školním roce je Domamil poprvé pořadatelem okresního kola v přespolním běhu „Běháme s BK Tour“ a nutno říci, že se organizátorům závod povedl. Bohužel to neplatí o počasí, které bylo velmi deštivé.
Přespolní běh – Domamil

Naši školu reprezentovalo tentokrát družstvo starších děvčat a družstvo mladších chlapců. Z dívek si nejlépe vedla Barbora Pechová a Šárka Veselá – obě obsadily přední příčky. Velkou smůlu měli potom kluci. Ti byli čtvrtí pouze o jedno místo a o dvě místa v součtu umístění nedosáhli na druhou pozici. Nejlépe běžel David Raitmajer (4. místo) a Matyáš Stojaník (6. místo).

Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.


Přidáno 3. 10. 2017, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je pondělí 28. 9. 2020

Svátek má Václav