Přihláška do 1. ročníku ZŠ

Postup k registraci a vytvoření přihlášky.
Přihláška do 1. ročníku ZŠ

1. Klikněte na tento odkaz
  2. Vyplňte všechny požadované informace
  3. Potvrďte a přejděte na výběr termínu
  4. Vyberte termín a dokončete registraci. Pokud budete podávat přihlášku bezkontaktně, vyberte místnost: „bez schůzky (bezkontaktní  podání)“ v čase 00:00 – 00:01.
  5. Systém registraci potvrdí a potvrzení odešle také na zadanou e-mailovou adresu
  6. Stáhněte si příhlášku, vytiskněte, doplňte a podepište (nezapomeňte vzít následně s sebou)
  7. Systém Vám na zadanou e-mailovou adresu 2 dny před termínem zašle připomínku (pokud podáváte bezkontaktně, nevšímejte si jí)

Staženou přihlášku lze doplňovat (modře zvýrazněná pole) také v počítači.

Pokud máte zaregistrovanou na svou osobu Datovou schránku nebo uznávaný elektronický podpis, můžete přihlášku zaslat do datové schránky školy (4k92xya, Základní škola Náměšť nad Oslavou, Husova 579) nebo e-mailem s elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email) na adresu info@zshusova.cz - v tomto případě se Vás termín netýká, schůzka neproběhne.

Můžete také vytisknutou a podepsanou přihlášku vložit do poštovní schránky nebo odeslat klasickým dopisem. Originál vložte do označené obálky „Přihláška do 1. ročníku“ a umístěte do poštovní schránky školy nebo odešlete klasickým dopisem (Česká pošta) - v tomto případě také schůzka neproběhne.

Přidáno 26. 3. 2020, autor: ZŠ Husova

Dnes je pondělí 28. 9. 2020