Republikové finále Česko se hýbe

Celorepubliková soutěž týmových skladeb Česko se hýbe ve školách plných zdraví je určena pro děti od 5 do 18 let. Kroužek sportovní gymnastiky se jí účastní třetím rokem.
Republikové finále Česko se hýbe

Tento rok byl ovšem pro nás problematický – termín krajského kola se kryl s Regionální olympiádou. Proto jsme do republikového finále v Brně poslaly pouze jednu skladbu -  a to našich zkušených nejstarších gymnastek. Děvčata zabojovala a odvezla si první místo! Týmu ve složení Veronika Špačková, Eliška Fabíková, Michaela Vamberová, Nikola Káfuňková, Tereza Sázavská, Martina Křížová, Natálie Krupičková a Nikol Houšková se podařil zatím náš největší úspěch, za který jim moc blahopřejeme.

Fotografie.

 

 


Přidáno 5. 6. 2017, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 568 620 210
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je sobota 23. 2. 2019

Svátek má Svatopluk