Rodiče čtou dětem v 5. A

V pondělí 19. března jsme měli, jako každý měsíc projektové vyučování na téma Rodiče čtou dětem. Přišla za námi paní Kamila Chlandová, která nám četla příběh z knihy, kterou četla jako malá holka.
Rodiče čtou dětem v 5. A

Všem se čtení moc líbilo. Poté jsme se zúčastnili výtvarné soutěže, kde jsme navrhovali nový obal ke knížce, kterou mám nejraději. Další den jsme navštívili místní knihovnu, kde nám paní knihovnice ukázala různé dobrodružné knihy, které si můžeme chodit vypůjčovat. Poté jsme dostali od paní učitelky kartičky s názvem knihy a autora, a naším úkolem bylo tyto knihy vyhledat. Bylo to naučné i zábavné, moc se nám to líbilo.

Žáci 5. A děkují paní K. Chlandové, že si udělala čas, přišla za námi, četla nám a ještě pro nás připravila test na poslech s porozuměním. Za správné řešení nás potom sladce odměnila bonbóny.

Přidáno 2. 4. 2018, autor: Petr Voneš

Dnes je sobota 20. 10. 2018