Šesťáci na výletě

V letošním školním roce se šesťáci vydali na výlet do Lednice, kde si v horkém dni prošli krásný zámecký park, vyšlápli 302 schodů na Minaret, aby se pokochali krásnou vyhlídkou.

Poté se svezli na lodičkách zpět k zámku. Celou jízdu nás bavil vtipný výklad pana kapitána. Někteří ještě navštívili skleník plný exotických rostlin a po obědě se vydali na cestu do Brna do vysněného zábavního rodinného parku Bruno. Tam si všichni mohli zařádit téměř čtyři hodiny na trampolínách, skluzavkách, nafukovacích a lanových atrakcích, svézt se na autodromu, ale hlavně využít nově otevřené venkovní zóny s vodotrysky a dalšími vodními prvky. Domů jsme se vrátili v podvečer příjemně unaveni, ale spokojeni a plní nových zážitků.

Dnes je pátek 19. 4. 2024

Svátek má Rostislav