Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

V lednu proběhlo školní kolo konverzační soutěže v kategoriích AI (6. – 7. ročník) a AII (8. 9. ročník).
Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

V obou kategoriích byla velká účast a v letošním kole i velká konkurence. Na předních místech se výsledky lišily mnohdy o půl bodu. Soutěž zahrnovala poslech s porozuměním, krátké představení, odpovědi na otázky poroty, popis obrázku a řešení situace z běžného života. Všichni, kteří skončili na prvních místech, prokázali, že se se svojí angličtinou ve větě neztratí. Do okresního kola do Třebíče postupují v kategorii AI: Barbora Pechová a Nela Soukupová. V kategorii AII: Minh Hanh Phan Vu a Vojtěch Navrátil. 

Výsledky AI zde.

Výsledky AII zde.

Více fotografií zde.


Přidáno 2. 2. 2017, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 568 620 210
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je pondělí 18. 2. 2019

Svátek má Gizela