Soutěžní přehlídka pódiových skladeb

V sobotu 25. března se děvčata z kroužku sportovní gymnastiky zúčastnila přehlídky pódiových skladeb v Moravských Budějovicích.
Soutěžní přehlídka pódiových skladeb

Více než 50 skladeb pořadatelé rozdělili podle věku a zaměření do různých kategorií (gymnastika, street dance, aerobic, cross styles). Skladba našich začínajících gymnastek s názvem Pekařky vystupovala vůbec poprvé a přesto skončila na 4. místě. Skladba Monsters skončila také na pěkném 4. místě. Společná skladba starších a mladších gymnastek s názvem Pink vybojovala 2. místo. Zkušené nejstarší gymnastky ve skladbě Avatar nezaváhaly a dovezly si pohár za 1. místo! Naše poděkévání patří těmto děvčatům: E. Javoříková, V. Matějková, E. Dolíhalová, T. Kalábová, S. Toczko, K. Poláková, T. Černá, E. Kopuletá, A. Soukupová, K. Krumpholzová, E. Sládková, S. Sázavská, N. Vildomcová, E. Rychlá, A. Špačková, E. Sobotková, D. Smolová, A. Veselá, N. Krupičková, N. Houšková, N. Káfuňková, T. Sázavská, M. Křížová, M. Vamberová, V. Špačková a E. Fabíková.

Fotografie zde.

Přidáno 27. 3. 2017, autor: Petr Voneš