XVI. Školní akademie

Jaro, léto, podzim, zima – na Husovce je nám prima. V tomto duchu se nesl celý hodinu a půl dlouhý program.
XVI. Školní akademie

Téměř všechny třídy si připravily zajímavé vystoupení. Některé třídy si připravily krásné pohybové vystoupení, slyšeli jsme zpěv, sólovou recitaci i hru na Boomwhackery. Novinkou byla světelná vystoupení i chemické čáry a kouzla. Gymnastky se představily hned ve třech skladbách a sportovní kroužek nám připomněl zálibu našich rodičů – skákání gumy. Zasmáli jsme se u scének ze soudní síně a netradičního podání Popelky. Máme velkou radost ze zaplněné jízdárny i z dobrovolných příspěvků, které budou využity na vybavení nově zrekonstruované žákovské kuchyně. Kdo vydržel až dokonce, byl odměněn překvapením v podobě krátkého vystoupení učitelek.

Fotogalerie


Přidáno 21. 6. 2018, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je čtvrtek 01. 10. 2020

Svátek má Igor