XVI. Školní akademie

Jaro, léto, podzim, zima – na Husovce je nám prima. V tomto duchu se nesl celý hodinu a půl dlouhý program.
XVI. Školní akademie

Téměř všechny třídy si připravily zajímavé vystoupení. Některé třídy si připravily krásné pohybové vystoupení, slyšeli jsme zpěv, sólovou recitaci i hru na Boomwhackery. Novinkou byla světelná vystoupení i chemické čáry a kouzla. Gymnastky se představily hned ve třech skladbách a sportovní kroužek nám připomněl zálibu našich rodičů – skákání gumy. Zasmáli jsme se u scének ze soudní síně a netradičního podání Popelky. Máme velkou radost ze zaplněné jízdárny i z dobrovolných příspěvků, které budou využity na vybavení nově zrekonstruované žákovské kuchyně. Kdo vydržel až dokonce, byl odměněn překvapením v podobě krátkého vystoupení učitelek.

Přidáno 21. 6. 2018, autor: Petr Voneš

Dnes je středa 18. 7. 2018