Zápis dětí do 1. třídy na ZŠ Husova

V pátek 7. dubna se konal zápis dětí do 1. třídy. Dveře naší školy se tak otevřely všem budoucím prvňáčkům.
Zápis dětí do 1. třídy na ZŠ Husova

Ti museli nejdříve projít tradiční pohádkovou cestou a splnit úkoly, se kterými jim pomáhali žáci šestých ročníků v rolích oblíbených večerníčkových postav. K vidění zde byl samotný Večerníček, Mach a Šebestová, Bob a Bobek, Rumcajs a Manka, Rákosníček a další. Po pohádkové cestě čekaly na děti ještě paní učitelky z prvního stupně, které ověřily, zda jsou předškoláci řádně připraveni na vstup do školy. Úkoly nebyly snadné, ale všichni budoucí žáčci naší školy si vedli moc dobře. Prokázali například, že se umí představit, seřadit předměty podle velikosti, poskládat puzzle, vystřihnout obrázek, porovnávat počet předmětů, rozpoznávat geometrické útvary, správně pojmenovat barvy, či kreslit tvary podle předlohy. V září se tak můžeme těšit na 39 nových školáků. 

Více fotografií zde.


Přidáno 19. 4. 2017, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 568 620 210
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je sobota 23. 2. 2019

Svátek má Svatopluk