Závody ve sjezdovém lyžování

Ve čtvrtek 8. března jsme se s žáky 5. – 9. ročníku zúčastnili poprvé po několika letech krajských závodů ve sjezdovém lyžování. Byl to již 9. ročník a závod se konal tradičně na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí.
Závody ve sjezdovém lyžování

Nebývale krásnou kulisu tomuto klání dělalo i krásné počasí. Do oběda nám slunce na svahu vykouzlilo krásných 17°C. V samotném závodě nebylo jednoduché se prosadit, protože startovalo několik set závodníků napříč všemi kategoriemi a mezi závodníky nechyběli ani závodní jezdci z místního lyžařského oddílu. Z naší školy závodilo celkem 8 žáků, z nichž si nejlépe vedla Dita Smolová. Ta si povedenou jízdou zajistila 9. místo z 46 závodnic ve své kategorii. Dalším úspěšným závodníkem byl Jiří Dohnal, který v silné konkurenci 47 závodníků dokázal vybojovat 11. místo. Ostatní závodníci (Drtílek, Staněk, Stojaník, Brym, Dvořák a Všetečková) si ze závodů odvezli alespoň cenné zkušenosti do dalších ročníků tohoto atraktivního závodu.

Fotogalerie


Přidáno 12. 3. 2018, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je čtvrtek 01. 10. 2020

Svátek má Igor