Zimní čtyřboj – okresní kolo

Okresní kolo Zimního čtyřboje se opět konalo v tělocvičně ZŠ Bartuškova v Třebíči. Ve středu 18. 10. si všichni nominovaní závodníci ze školního kola znovu prošli čtyřmi disciplínami tohoto specifického závodu.
Zimní čtyřboj – okresní kolo

Tato soutěž byla pro naši školu velice úspěšná a mezi prvními třemi v každé kategorii jsme měli hojné zastoupení. Svoji kategorii vyhrály: Ester Rychlá, Barbora Pechová a Kristýna Všetečková. Druhé místo obsadili: Sofie Toczko, Tomáš Staněk a Jakub Tomek a třetí místo obsadila Barbora Staňková, Martin Hošťálek a Natálie Krupičková. Za zmínku stojí i skvělý výkon Vojtěcha Pravdy, který se od školního kola vyšvihl a obsadil krásné postupové čtvrté místo. Největší úspěchy jsme zaznamenali v kategorii nejmladších dívek I., kde braly náměšťské holky z Husovky všechny medailové pozice. Vzhledem k těmto úspěchům budeme mít mnoho postupujících v krajském kole, které se bude konat 11. 11. v Havlíčkově Brodě.

Všem závodníkům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v krajském kole této soutěže.

Fotogalerie


Přidáno 19. 10. 2017, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je neděle 20. 9. 2020

Svátek má Oleg