Atlet Třebíče

V pátek 16. listopadu se v Klubu Hájek konalo slavnostní vyhlášení výsledků ankety Atlet Třebíče 2018.

Anketu po třetí za sebou vyhrál Tobiáš Dvorský, mistr republiky v sedmiboji v hale a v běhu na 60m. Součástí slavnostního ceremoniálu bylo i vyhlášení výsledků celoroční soutěže atletických přípravek soutěž Běhej, házej, skákej.

V kategorii mladších dívek se na celkovém 2. místě umístila Sofie Toczko a v kategorii starších dívek obsadila stejnou příčku Dita Smolová. Oběma dívkám gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů. Příjemné bylo také setkání s naší bývalou žákyní Kristýnou Všetečkovou, která pilně trénuje v atletickém oddílu TJ Spartak Třebíč a v anketě obsadila celkové 7. místo.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor