Beseda s paní spisovatelkou

Naši školu navštívila paní Ivona Březinová, spisovatelka knih pro děti všech věkových kategorií.

Nejdříve nám vysvětlila, jak kniha vzniká – od nápadu po výtisk. Také nás seznámila se svojí tvorbou, která zahrnuje leporela, pohádky, příběhy ze života dětí i zvířat, ale i encyklopedie. Některé texty zobrazují téma jinakosti a handicapu (autismus, dítě na vozíku, Alzheimerova choroba, šikana, závislosti atd.). Žáci měli také možnost si knihy koupit a paní Březinová jim ochotně napsala věnování.


Zobrazení: Alba | Podle data

Beseda s paní spisovatelkou


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta