Česko zpívá koledy

Tato celostátní akce, kterou pořádá Denik.cz má dlouholetou tradici. V letošním roce se do této akce zapojila i naše škola.

Ve středu 7.12. se sešli učitelé, rodiče, a děti před naší školou, aby si společně zazpívali nejznámější koledy, zahřáli se čajem, který jsme pro ně připravili, popřáli si klidný Advent a pohodové svátky. Potěšilo nás, že se této akce zúčastnilo téměř osmdesát zpěváků. Nesem Vám noviny, Půjdem spolu do Betléma, Rolničky a pochopitelně Vánoce, Vánoce se nesly „Husovkou“ přesně v 18:00 hodin, stejně jako na ostatních místech naší země. Chceme v této krásné tradici pokračovat. Už teď plánujeme další zpívání, které se uskuteční opět v prosinci 2023.

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Česko zpívá koledy


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna