Dělá nám radost dělat radost

Naše škola slaví v letošním roce šedesáté výročí. K pořádným oslavám patří i dárky. Jedním z nich je nástěnný kalendář složený z prací našich žáků.

Pro kalendář jsme zvolili motiv sovy – symbolu moudrosti a vzdělanosti a také proto, že sova je ukrytá i v názvu naší školy HuSOVA. Kalendář se velmi povedl a dělá nám velkou radost. A protože sdílená radost je ještě větší, rozhodli jsme se uspořádat charitativní aukci a výtěžek věnovat mamince jednoho z našich žáků, která se statečně pere se vším, co jí v nedávné době osud připravil. Aukce probíhala v posledním lednovém týdnu na našem FB. Kalendář získal za nejvyšší nabídku 3.500,- pan Pavel Dvořák.  Výherce se rozhodl k finanční částce přidat i kalendář, který podepsali autoři obrázků. Před jarními prázdninami jsme tak mohli udělat radost paní Míše Nejedlé a touto cestu přispět na rehabilitaci a terapii. Děkujeme všem, kteří se aukce zúčastnili za to, že mají srdce na správném místě a neváhají se rozdělit.


Zobrazení: Alba | Podle data

Dělá nám radost dělat radost


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna