Druháci v ZOO Brno

V úterý 28. května odjeli druháci do brněnské ZOO na výukový program Stopujeme zvířátka o savcích, žijících v České republice.

Poznávali nejznámější druhy savců nejen na obrázku, ale i podle hlasu či stop. Měli možnost si prohlédnout i sáhnout na různé přírodniny - parohy, lebky, srst. Dozvěděli se také, která zvířata mezi savce patří a jaké jsou jejich charakteristické znaky. Ve druhé části programu pozorovali žáci některé savce přímo v areálu zoo – např. medvědy, vlky nebo losy. Dopoledne jim počasí přálo, ale odpolední déšť některé aktivity překazil. I tak prožili pěkný a zajímavý den.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina