Exkurze na SPŠ Třebíč

V pátek 10. ledna se vydali deváťáci poznat Střední průmyslovou školu v Třebíči.

Exkurze nám umožnila vyzkoušet si sestavit elektrický prodlužovací kabel. Chlapci z druhého ročníku připravili ukázku toho, jak se pájí elektrická hrací kostka, což nechali vyzkoušet i nás. Učitelé školy nás provedli různými učebnami, kde jsme ryli do plechu, barvili ho a spousty dalších věcí, které pro nás byly nové. Ve velké hale se nacházelo spoustu automobilů, traktorů a menších vozidel. Dobrovolníci mohli prozkoumat zákoutí moderních aut nebo třeba usednout za traktor. Student čtvrtého ročníku nás seznámil s oborem pasířství, vyzkoušet jsme si mohli i kovářskou dílnu. Nejvíce nás zaujalo pájení, které je jednodušší, než jsme čekali, rytí do plechu a automobilová hala. Celkově se nám exkurze moc líbila, děkujeme za ni a myslíme, že někteří žáci z naší základní školy by moc rádi na této škole studovali.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 16. 7. 2024

Svátek má Luboš