Exkurze sedmáků ve firmě ESKO-T

Dne 9. 4. 2024 se zúčastnili žáci sedmých ročníků exkurze do třídícího centra ESKO-T, s.r.o. v Třebíči, kde jsme se seznámili s chodem a provozem společnosti.

Exkurze začala nejdříve v informačním centru, kde jsme zhlédli poutavou interaktivní komentovanou prezentaci o důležitosti třídění odpadků a jejich zpracování v provozu. Po teoretické části následovala prohlídka třídicí linky. Zde si žáci uvědomili, v jak těžkých podmínkách (neuvěřitelný zápach) zaměstnanci pracují. Vytříděný plastový odpad se slisuje a je připraven na další zpracování. Firma ESKO-T nám dále zajistila autobus, který nás převezl na skládku v Petrůvkách, kde jsme viděli další ukládání komunálního odpadu. Důležité informace ze zajímavé exkurze se nám budou hodit pro lepší třídění odpadků. 


Zobrazení: Alba | Podle data

Exkurze ESKO-T


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor