Halloweenská škola bu, bu, bu

Ve čtvrtek 1. listopadu uspořádali žáci školního senátu ZŠ Husova Halloweenskou párty na školní zahradě. Pro všechny náměšťské děti a jejich rodiče byla připravena sportovní, rukodělná i zábavná stanoviště.

     Děti si mohly vyrobit strašidelnou masku, malého ducha jako zápich do květináče. Na sportovním stanovišti si děti mohly vyzkoušet svoji zdatnost a sílu. Na dalším si senátoři připravili závody v okusování a pojídání „červů“. To se všem dětem líbilo. Kdo měl rád hádanky a luštění, pro toho byla připravena hledací křížovka. Nechyběl samozřejmě ani strašidelný fotokoutek.  Opékání špekáčků se stalo naší tradicí, a proto i tentokrát měli kluci připravený oheň. 

     Odpoledne na školní zahradě bylo ve znamení strašidelných masek a legrace. Velmi nás potěšilo, že se našli i odvážní rodiče, kteří přišli také v kostýmech. Moc jim to slušelo. Celé odpoledne jsme zakončili průvodem masek s lampionky a lucerničkami ke škole, kde jsme se rozloučili hrůzoštrašným křikem.

     Jsme rádi, že rodiče s dětmi i samotné děti chodí na akce školního senátu. Tentokrát nás navštívilo přes sedmdesát dětí s doprovodem i bez. Už teď se těšíme na další akci.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor