Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR…. Finále!!!

Regionálního finále se zúčastnilo 30 nejlepších chemiků jihomoravského kraje, kterým se podařilo postoupit až do této části soutěže. Naši školu reprezentoval Adam Studený.

Regionální finále proběhlo v pátek 8. 2. 2019 v laboratořích SPŠCH Brno. Po skončení laborování jsme se přemístili na Univerzitu obrany, kde jsme viděli ukázku taktických činností a boje zblízka MUSADO MC. Po krátké prezentaci následovalo slavnostní vyhlášení výsledků za přítomnosti ředitelů farmaceutických společností, tajemníka Univerzity obrany a mnoha významných osobností. Na prvních pět žáků čekaly hodnotné ceny v podobě chytrých telefonů, tabletů apod… Náš Adam Studený skončil na 7. místě z 30 žáků. Vzhledem k tomu, že do republikového kola postoupili pouze první 4 žáci, pro nás tato soutěž v letošním roce končí. I přesto Adamovi gratulujeme ke krásnému umístění a přejeme mu hodně štěstí ve studiu přírodních věd.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina