Jsme okresní šampioni v učení cizích jazyků!

Jazykový wocabee šampionát odstartoval okresním kolem, které probíhalo ve dnech 19. 10. – 28.10. 2022.
Jsme okresní šampioni v učení cizích jazyků!

V Jazykovém WocaBee šampionátu se soutěží online v inovativní aplikaci pro učení slovíček s názvem WocaBee. V soutěži se nehodnotí konkrétní znalosti žáků, ale píle v učení se (a procvičování) nové slovní zásoby.

Začátkem listopadu nás potěšila skvělá zpráva – naše třída Aj 5 Šp získala první místo v okresním kole soutěže Jazykový WocaBee šampionát! V úvodním kole celostátního šampionátu dosáhli naši žáci skvělý výsledek – denní průměr až 967 bodů (tzv. WocaPoints) na žáka. Pro lepší představu – jedna správná odpověď při procvičování slovíček znamená zisk přibližně 2-3 WocaPoints bodů.

Vítězství v okresním kole je pro nás o to cennější, že celková účast ve čtvrtém ročníku šampionátu dosáhla rekordního počtu 44 387 žáků a studentů z celé České republiky.

Do okresního kola se v rámci okresu Třebíč zapojilo 87 tříd. Kromě vítězného týmu se z úspěchu v okresním kole mohly radovat i třída Aj 4 Šp, která obsadila krásné 2. místo a třída Aj 5 Ho, která se umístila na 3. místě. Skvělou zprávou je, že v první desítce se umístily i další třídy z Husovky – Aj 6 Pol (4. místo), Aj 8 Pol (10. místo). Všem jmenovaným gratulujeme k úspěchu.

Vítězství v okresním kole znamenalo zároveň postup do krajského kola, které probíhalo od 2.11. do 9.11.2022. V krajském kole třída Aj 5 Šp obsadila celkové 4. místo. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy, města a okresu.

Diplom Aj 5 Šp

Diplom Aj 4 Šp


Přidáno 14. 11. 2022, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna