Konverzační soutěž AJ pro mladší žáky

Žáci druhého stupně již mají za sebou školní i okresní kolo konverzační soutěže. Vzhledem k tomu, že se i v nižších ročnících najde mnoho jazykově nadaných žáků, rozhodli jsme se jejich snahu podpořit uspořádáním školního kola soutěže pro 4. – 5. ročník.

Soutěž měla podobný průběh jako u starších kamarádů – nejprve poslech s porozuměním, potom povídání o sobě a odpovědi na otázky poroty. Následoval popis obrázku a slovní zásoba na základě různých tematických okruhů. Je dobře, že o angličtinu je velký zájem už od nejmladších ročníků. V tomto kole si svoje schopnosti dorozumět se v cizím jazyce vyzkoušelo 14 žáků. Vítězové si odnesli diplom, drobné odměny a spoustu motivace do dalších let.

  1. místo: Oliver KUNA (4. A), Lukáš ŠPAČEK (5. A)
  2. místo: Martin MUDRIK (5. A)
  3. místo: Nikol GRICOVÁ (5. A)

 

 


Zobrazení: Alba | Podle data

AJ pro mladší žáky


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta