Na návštěvě v České televizi Brno

Ve středu 1. listopadu vyrazili deváťáci vlakem do Brna, aby v rámci volby budoucího povolání navštívili ČT v Brně Líšni.

Počasí slibovalo pěkný den, od rána svítilo slunce. Na vrátnici čekala naše průvodkyně. Bohužel pro nás měla ne zrovna příznivou zprávu. V době naší exkurze probíhalo setkání pracovníků brněnského studia ČT s nově zvoleným generálním ředitelem. Naštěstí jsme si před tím stihli prohlédnout největší televizní studio ČT v naší republice, které známe z vysílání Dobrého rána, kde setkání následně probíhalo. Postupně jsme pak procházeli další studia a pracoviště. Bohužel jsme se o jejich činnosti dozvěděli pouze teoreticky od naší průvodkyně. I tak jsme si den v Brně užili.


Zobrazení: Alba | Podle data

Na návštěvě v České televizi Brno


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna