Hattrick našich angličtinářů

Není tajemstvím, že se žáci naší školy pravidelně objevují na stupních vítězů v okresním kole konverzační soutěže v angličtině. Letošní ročník nebyl výjimkou. Počet soutěžících rok od roku stoupá, a tak si letošní „úrody“ diplomů o to více vážíme.

Soutěž má dvě části: poslech s porozuměním a konverzační část, kde žáci reagují na otázky poroty, popisují obrázek, ke kterému často vymýšlejí celý příběh a hovoří o situaci, která je může potkat v běžném životě.

V kategorii A1 – žáci šestých a sedmých ročníků - nás dobře reprezentoval Vnislav Knapík, který obsadil šesté místo a Martin Hošťálek, kterého sice svazovala nervozita, ale i přesto podal skvělý výkon a patří mu v celkovém počtu 27 soutěžících třetí místo.

V kategorii A2 – žáci osmých a devátých ročníků - už je zkušeným reprezentantem Jiří Polehla, který se soutěže zúčastnil i přesto, že se již více než týden potýkal se zdravotními problémy. Mezi 34 soutěžícími obsadil krásné třetí místo a Nela Soukupová, která se poprala s trémou a svým výkonem porotu doslova oslnila. Protože obsadila první místo, bude reprezentovat nejen naši školu, ale i okres Třebíč na krajském kole soutěže v Jihlavě. Všem soutěžícím děkujeme za vynikající reprezentaci školy a věříme, že budou motivací a vzorem pro mladší žáky.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna