Okresní kolo v recitaci

V pondělí 13. března proběhlo v Třebíči okresní kolo recitační soutěže, kam postoupili vítězové školního kola.

Pro naše žáky v kategorii I. a II. to byla jejich první zkušenost s tímto typem soutěže. Přesto se mezi ostatními neztratili. Děkujeme za pěkné vystoupení Markétě Mrhačové, Gabriele Bendové, Davidovi Slanému a Kateřině Komárkové.

Děvčata v kategorii III. již patří mezi ostřílené recitátory, což potvrdila i svým skvělým výkonem. Porota ocenila jejich výběr textu, čistou výslovnost, plynulé tempo řeči, přirozený projev i intonaci. Obě recitátorky musely přednést 2 soutěžní texty, což mnohé případné zájemce o tuto soutěž dopředu odradí.

Nikol Zedníčková z 6. B si svým vystoupením vybojovala postup do krajského kola a Laura Hlavnová z 6. B byla oceněna porotou čestným uznáním. Oběma děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Nikol přejeme hodně úspěchů v krajském kole.


Zobrazení: Alba | Podle data

Okresní kolo v recitaci


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna