OVOV – KRAJSKÉ KOLO

V pátek 19. května se na atletickém stadionu Spartaku Třebíč uskutečnilo postupové kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů.

Z naší školy postoupilo celé osmičlenné družstvo ve složení Zedníčková N., Toczko S., Kryštofová J., Horká Š. S., Sázavský L., Sázavský M., Sobotka J. a Krčál M. Krajské kolo této soutěže je obecně více zaměřeno na atletiku, a tak není divu, že zde získali výhodu ti, kteří dobře běhají, skáčou a hází. Z klasických atletických disciplín se běžel sprint na 60 metrů, skákalo se do dálky, házelo se míčkem a na závěr byl běh na 1000 metrů. Z těch méně běžných disciplín zde byly sedy-lehy a shyby na šikmé lavici. Bojovalo se zde o postup na republikové finále jak celého družstva, tak jednotlivců. Ze zmíněných jmen se nejlépe vedlo Sofii Toczko, která ve své kategorii obsadila skvělé 3. místo a Nikol Zedníčkové, které stupně vítězů těsně unikly. Jako celek jsme pak skončili na pěkném 6. místě z celkového počtu 16 družstev.


Zobrazení: Alba | Podle data

OVOV – KRAJSKÉ KOLO


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina