Preventivní programy u prvňáků

Koncem května odstartovaly v obou prvních třídách preventivní programy, které budou mít ještě své pokračování v průběhu měsíce června.

V programu Veselé zoubky si děti uvědomily, jak důležitá je každodenní péče o svůj chrup, jak důležité jsou preventivní prohlídky u svých zubních lékařů. V zábavném videu jim Hurvínek a Mánička objasnili spoustu nových informací a ukázali, jak se správně zoubky čistí. Nakonec všichni obdrželi krásné dárečky, ve kterých nesměly chybět nové zubní kartáčky a zubní pasta.

Další preventivní program byl zajištěn organizací Střed, která v 1. bloku děti provázela tématem vztahů ve třídě, v rodině, slušným a správným chováním k sobě. Žákům bylo na scénkách se zvířátky ukázáno, jak to může vypadat při nedodržování pravidel slušného chování a při bezohledném chování, a naopak byly děti vedeny a motivovány, aby se k sobě navzájem chovaly hezky a dokázaly si pomáhat. Už se těšíme na další pokračování, které nás ještě nyní na konci školního roku čeká.


Zobrazení: Alba | Podle data

Preventivní programy u prvňáků


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta